پروفسور کشکولی در توکیو (ژاپن): ارائه پنج سخنرانی و اداره 2 کارگاه آموزشی در زمینه های بلفاروپلاستی (پلاستیک پلک)، افتادگی پلک، جراحی حدقه (اربیت)، جراحی مجرای اشکی و تزریق بوتاکس در صورت در کنگره جهانی چشم پزشکی آپریل 2014.
پروفسور کشکولی در توکیو (ژاپن): ارائه پنج سخنرانی و اداره 2 کارگاه آموزشی در زمینه های بلفاروپلاستی ...
 ارائه روشهای جدید در جراحی مجرای اشکی ، بلفاروپلاستی و افتادگی پلک و تزریقات درصورت توسط پروفسور کشکولی در ژاپن (توکیو) در آپریل 2014. کنگره جهانی چشم پزشکی هر دو سال در...(ادامه)
ارائه روشی جدید در کاهش مشکلات زخم پس از بلفاروپلاستی توسط پروفسور کشکولی در اسپانیا
ارائه روشی جدید در کاهش مشکلات زخم پس از بلفاروپلاستی توسط پروفسور کشکولی در اسپانیا
 نتایج مربوط به یک روش جدید جهت جلوگیری از عوارض زخم پس از جراحی زیبایی پلک فوقانی (بلفاروپلاستی) توسط پروفسور بهمنی کشکولی در 34امین نشست اجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی چش...(ادامه)
معرفی روش جدید جراحی مجرای اشکی توسط پروفسور کشکولی در اسپانیا
معرفی روش جدید جراحی مجرای اشکی توسط پروفسور کشکولی در اسپانیا
 پروفسور بهمنی کشکولی استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران در 34امین نشست اجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی چشم اروپا که در 19-21 سپتامبر 2013 در بارسلونا برگزار شد، در سخنرانی...(ادامه)
معرفی روش جدید تزریق بوتاکس (دیسپورت) در صورت توسط پروفسور کشکولی در اسپانیا
معرفی روش جدید تزریق بوتاکس (دیسپورت) در صورت توسط پروفسور کشکولی در اسپانیا
 دکتر بهمنی کشکولی استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران در 34امین نشست اجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی چشم اروپا که در 19-21 سپتامبر 2013 در بارسلونا برگزار شد،  روش جدید تزر...(ادامه)
انتخاب پروفسور کشکولی بعنوان پژوهشگر برتر ارشد سال 1392 در جشنواره شمس
انتخاب پروفسور کشکولی بعنوان پژوهشگر برتر ارشد سال 1392 در جشنواره شمس
 جشنواره تحقیقاتی چشم پزشکی و علوم بینایی شمس (فارابی) در تاریخ 1ول اسفند 1392 برگزار شد. در این جشنواره پژوهشگران منتخب در رده پروژه تحقیقاتی، مقاله، پژوهشگر برتر جوان و...(ادامه)
صفحه 1 از 5اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   آخرین   
جراحی اکولوپلاستی (پلاستیک و ترمیمی چشم)چیست ؟

چشم، پلک، ابرو و نواحی اطرف آنها در روی زیبایی صورت رل اساسی در ایجاد جذابیت چهره ایفا می کنند.
پف پلک، افتادگی پلک، افتادگی ابرو، کاهش حجم چربی در صورت و چین وچروک در صورت همگی از عوارض افزایش سن میباشند که گاهی در اثر عوامل دیگر ژنتیکی و محیطی تشدید میشوند. راههای جوانسازی صورت به روش غیر جراحی شامل تزریق بوتاکس، تزریق چربی و تزریق فیلر (ژل هیالورونیک) دارای تاییده علمی برای این منظور میباشند. روشهای جراحی نیز شامل بلفاروپلاستی (جهت پف پلکها)، ترمیم عضله پلک (جهت افتادگی پلک)، لیفت ابرو (جهت افتادگی ابرو)، لیفت آندوسکوپی پیشانی و ابرو (جهت افتادگی بخش فوقانی صورت) و لیفت گونه ها (جهت افتادگی بخش میانی صورت) میباشند.
نکته مهم اینست که در جراحیهای پلاستیک و زیبایی صورت، پلک و ابرو ، میبایست توجه ویژه به غدد اشکی ، مجرای اشکی و پمپ اشکی داشت تا همزمان با بدست آمدن نتایج خوب در بخش زیبایی در صورت، مشکلاتی مثل اشک ریزش، خشکی چشم و دیگر عوارض چشمی و پلکی بوجود نیاید. بنابراین ، ایده آل این است که جراحی این منطقه پیچیده و حساس توسط متخصصی صورت گیرد که آناتومی این منطقه را به درستی میشناسد و ارتباط این مناطق با چشم را بخوبی درک می کند  و در حقیقت تخصص اولیه او در این زمینه است.
جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم یک شاخه فوق تخصصی از تخصص جراحی چشم است که اساسا در رابطه با ساختمانهای پلک، ابرو، پیشانی، گونه، مجرای اشکی، حدقه (اربیت) و کلیه بافتهای بخش میانی و فوقانی صورت می باشد . اگر هر یک از این قسمتها نیاز به جراحی ترمیمی و زیبایی داشته باشد، یک جراح پلاستیک و ترمیمی چشم میتواند با وسعت دید و دانش کامل در مورد این نواحی اقدامات لازم را انجام دهد.
پروفسور محسن بهمنی کشکولی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم از انگلستان، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران در زمینه جراحیهای ترمیمی و پلاستیک این نواحی بسیار حساس مقالات بین المللی زیادی در آمریکا و اروپا به چاپ رسانده و با دانش علمی و عملی  در زمینه بلفاروپلاستی (جهت پف پلکها)، ترمیم عضله پلک (جهت افتادگی پلک)، لیفت ابرو (جهت افتادگی ابرو، لیفت آندوسکوپی پیشانی و ابرو (جهت افتادگی بخش فوقانی صورت)، لیفت گونه ها (جهت افتادگی بخش میانی صورت)، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، و تزریق فیلر (ژل هیالورونیک)، جراحی حدقه، جراحی مجرای اشکی (میل زدن و دی سی آر بروش آندوسکوپی)، و همچنین کاشت ایمپلانت هیدروکسی (هیدروکسی آپاتیت) و کارگزاری چشم مصنوعی در خدمت شما میباشد.
روشهای نوین ایشان در جراحیهای این منطقه از صورت در ده سال گذشته در ژورنالهای معتبر پزشکی به چاپ رسیده است که در سایت کتابخانه ملی آمریکا PUBMED.COM   قابل دسترسی است.
شما می توا نید جهت مشاوره در بخش "پرسش و پاسخ" در سایت ایشان سوال یا پیام خود را ارسال نمایید تا دکتر کشکولی نیازهای شما را ارزیابی و بهترین روش را به شماتوصیه کند.

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دکتر محسن بهمنی کشکولی می باشد ورود